Бібліотека

Пошук

Документи для заватаження

Переклад документів здійснено фахівцями Медичної Колегії Української Медичної Спілки (УМС) за підтримки редакції спеціалізованого медичного часопису "Жіночий лікар". Серед пріоритетів УМС - надання українським лікарям якісної інформації про кращий світовий досвід з належної медичної практики. Іноземні настанови для членів УMC доступні безкоштовно. Все, що потрібно зробити, аби отримати документ, що Вас зацікавив, - це обміняти певну кількість бонусів, які ви отримали при користуванні мережею Intermedicus.net. Посилання для завантаження Ви отримаєте на електронну адресу, яку ви вказали при реєстрації. Якщо посилання не надходить тривалий час, перевірте папку / вкладку на наявність спаму та / або рекламних акцій, можливо, посилання - там. Якщо у вас виникли проблеми із завантаженням файлу чи виникли інші запитання, звертайтеся у службу технічної підтримки в розділі "Форуми" -> "Підтримка".

Наказ МОЗ України №773 від 3.04.2020

Таблиця співставлення медичних послуг з кодами національного класифікатора НК 025:2019 «Класифікатор хвороб та споріднених проблем охорони здоров’я» та/або національного класифікатора НК 026:2019 «Класифікатор медичних інтервенцій», затверджена Наказом МОЗ України №773 від 3.04.2020

Отримати за 1 Бонусiв

"Профілактика та інфекційний контроль у закладах охорони здоров'я в умовах поширення COVID-19" Рекомендації Європейського центру з профілактики та контролю захворюваності (2020)

Отримати за 1 Бонусiв

"Менеджмент масивних периопераційних кровотеч" Настанова Європейського товариства анестезіологів (2016)

Отримати за 1 Бонусiв

«Ведення вагітних зі спадковими коагулопатіями» Керівництво Королівського коледжу акушерів та гінекологів Великобританії (2017)

Отримати за 1 Бонусiв

«Placenta Praevia та Placenta Accreta: діагностика та лікування Настанова Королівського коледжу акушерів і гінекології Великобританії (2018)

Отримати за 30 Бонусiв

«Конгенітальна цитомегаловірусна інфекція: сучасні методи лікування» Настанова Королівського коледжу акушерів і гінекологів Великобританії (2017)

Отримати за 1 Бонусiв

«Ведення пологів в тазовому передлежанні» Настанова Королівського коледжу акушерів і гінекологів Великобританії (2017)

Отримати за 10 Бонусiв

«Поліпшення здоров'я і благополуччя матерів та новонароджених » Рекомендації ВООЗ з догляду в інтранатальному періоді для формування позитивного досвіду пологів (2018)

Отримати за 1 Бонусiв

«Зовнішній поворот плода на голівку і зниження частоти тазового передлежання» Настанова Національного інституту здоров'я і медичної допомоги Великобританії (2017)

Отримати за 1 Бонусiв

«Гіпертензивні розлади під час вагітності: діагностика та лікування» Настанова Національного інституту здоров'я і медичної допомоги Великобританії (2019)

Отримати за 20 Бонусiв