Нові можливості безперервної освіти для лікарів від УМС

  • Відтепер, освітні курси для лікарів, що відповідають вимогам безперервної освіти, доступні до перегляду у будь-який момент!

    Переглядати лекції можна онлайн під час чергування, у вихідні дні, чи навіть у черзі. Лікар сам вирішує, ЩО і КОЛИ йому дивитися! Все що потрібно – це комп'ютер, планшет чи смартфон та доступ до інтернету!

    Шановні колеги, ми запустили новий Intermedicus. Новий Intermedicus знаходиться на www.intermedicus.org і є освітньою платформою для медиків. На www.intermedicus.org  представлені інтерв'ю, освітні відео та навчальні курси. Останні передбачають видачу електронних сертифікатів та позначені червоною зірочкою. Тим часом https://www.intermedicus.net/ залишається комунікаційною мережею.  

     

    За перегляд інтерв'ю та освітніх відео на освітній платформі можна отримати бонуси і обміняти їх на безкоштовний перегляд навчального курсу та отримати сертифікат!  Члени Української Медичної Спілки матимуть привілеї у вигляді додаткових бонусів, що дозволять переглянути більшу кількість курсів безкоштовно!

0 коментарів